Cinemaximum Historia

Yayınlanma Tarihi 4 Kasım 2018
Kategori Sinema
Yer İstanbul
Değerlendirme
0.0
Durum Şimdi Açık

Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi / Cinemaximum

Adres Adnan Menderes Bulvar
No:2 Fatih / İstanbul
Tel 0212 532 02 02
Fax 0212 531 10 10
E mail info@historia.com.tr

 Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezine Nasıl Gidilir ?

Metro

Historia Fatih Alışveriş Merkezi, Aksaray-Havaalanı metro hattının başlangıç istasyonu olan AKSARAY metrosuna 150 mt. ve 5 dk. yürüme mesafesindedir.

Tramway

Tramvay hattının Historia Fatih Alışveriş Merkezi’ne en yakın durağı Haseki’dir. Haseki tramvay durağında indikten sonra Vatan Caddesine çıkan yollardan Historia’ya ulaşılabilir. Yürüme mesafesi 5 dakikadır. Tramvaya tarihi yarımadanın her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Historia Fatih Alışveriş Merkezi’nin bulunduğu Aksaray lokasyonu, bölgedeki tüm lokasyonlara ulaşan otobüs istasyonlarını içinde barındırır. Taksim, Yenikapı, Eminönü, Eyüp, Gaziosmanpaşa gibi önemli merkezlerden sıklıkla geçen otobüsleri kullanabilirsiniz.

Otomobil

Historia Fatih Alışveriş Merkezi’ne araba ile ulaşmak çok kolaydır. İstanbul’un en önemli caddelerinden olan Vatan Caddesi’nin üzerinde bulunan Historia Fatih Alışveriş Merkezi’ne, Taksim, Eminönü ve Karaköy gelişlerinin hepsinden Unkapanı güzergahından Vatan Caddesi girişini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bu İşletmeyi Değerlendirin

Puan vermek için tıklayın

Hesap oluşturduğunuz zaman Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu İşletme Senin mi ?

Eğer bu işletme seninse hak talep ederek işletmeni doğrulayabilirsin.

Claim it now!

Bu ilanı Takip et

İşletmenin Hak Talep edersen Keşfet'in çeşitli özelliklerinden yararlanırsın. Gösterge Panelinden işletmenize ait istatistikleri görebilirsiniz. İşletmenizi düzenleyebilirsiniz, fotoğraf, video, açıklama, açılış -kapanış saatleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz